اخبار شرکت

پنجشنبه 27 تیر 1398
بتل پس بازی Dota Underlords با نام Proto Pass معرفی شد
بازی Dota Underlords یک بتل پس جدید دریافت کرده که در آن می توان در ازای بازی کردن، آیتم های ظاهری و تزیینی دریافت کرد. تقریبا در طول شِش ماه گذشته سبک Auto Chess توانسته محبوبیت خوبی به دست آورد. این سبک به عنوان مادی (MOD) در ابتدا برای بازی Dota 2 ساخته شده بود و سپس توانست به سرعت به یکی از داغ ترین سوژه های گیمینگ تبدیل شود.
پنجشنبه 27 تیر 1398
Dr. Mario World پس از گذشت سه روز از انتشار خود دو میلیون بار نصب شده است
بازی اندروید و آیفون Dr. Mario World در تاریخ 18 تیر ماه (9 جولای) عرضه شد و توانسته است عملکرد بسیار خوبی را از خود به نمایش بگذارد. باتوجه به جدیدترین اخبار بازی موبایل منتشر شده، Sensor Tower آمار و ارقام جدیدی را از بازی آیفون و اندروید Dr. Mario World منتشر کرده است که نشان می دهد این بازی در 72 ساعت اولیه عرضه خود، دو میلیون بار توسط کاربران دانلود و نصب شده است.
پنجشنبه 27 تیر 1398
بازی موبایل Gundam Battle: Gunpla Warfare به زودی برای اندروید و آیفون منتشر می شود
باندای نامکو در سال 1955 تاسیس شد. این استودیو به دلیل ساخت بازی های فراوان و با کیفیت توانسته است اعتبار زیادی در این صنعت کسب کند. یکی از قدیمی ترین آثار ساخته شده این استودیو را می توان به مجموعه Gundam اشاره کرد که به دلایل مختلفی از جمله داستان و اتمسفر آن و نیز اقتباس از انیمه موفق گاندام، توانسته است طرفداران زیادی در سراسر دنیا پیدا کند و از جایگاه خاصی بین مردم ژاپن بهره مند شود.
سه شنبه 8 مرداد 1398
گزارش از غرفه صباسل در الکامپ 98؛ فروشگاه اینترنتی بازیلی
بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی الکامپ امسال با حضور چشم گیر استارتاپ های مختلف در حوزه های فناوری، تجارت الکترونیک و کامپیوتر برگزار شد و زومجی نیز مانند سال گذشته با حضور در نمایشگاه به سراغ غرفه هایی با خدمات مرتبط با سرگرمی رفت. سامانه نشر و تبلیغات دیجیتال صباسل یکی از غرفه های متفاوتی بود که با وجود تمرکز روی بازار تبلیغات، فروشگاه بازی آنلاین جدیدی را با نام بازیلی معرفی کرد. به همین دلیل ما نیز با حضور در غرفه صباسل در مصاحبه ای با مجتبی موسوی منش از تیم نشر دیجیتال شرکت صباسل از ویژگی های این پلتفرم اندرویدی پرسیدیم.