بتل پس بازی Dota Underlords با نام Proto Pass معرفی شد

بازی Dota Underlords یک بتل پس جدید دریافت کرده که در آن می توان در ازای بازی کردن، آیتم های ظاهری و تزیینی دریافت کرد. تقریبا در طول شِش ماه گذشته سبک Auto Chess توانسته محبوبیت خوبی به دست آورد. این سبک به عنوان مادی (MOD) در ابتدا برای بازی Dota 2 ساخته شده بود و سپس توانست به سرعت به یکی از داغ ترین سوژه های گیمینگ تبدیل شود.

تقریبا در طول شِش ماه گذشته سبک Auto Chess توانسته محبوبیت خوبی به دست آورد. این سبک به عنوان مادی (MOD) در ابتدا برای بازی Dota 2 ساخته شده بود و سپس توانست به سرعت به یکی از داغ ترین سوژه های گیمینگ تبدیل شود. درست همان طور که بازی Player Unknowns Battlegrounds توانست باعث محبوبیت و سرزبان افتادن سبک بتل رویال شود، توسعه دهندگان زیادی در تلاش هستند تا در سبک Auto Chess نیز بازیکنان بسیاری را گرد هم جمع کنند. کمپانی ولو با ساخت بازی Dota Underlords تاکنون توانسته موفق ظاهر شود و این بازی را به یکی از آثار محبوب این روزها تبدیل کند. حال و بر اساس جدیدترین اخبار بازی، Dota Underlords که یک بازی در حال توسعه نیز محسوب می شود، یک بتل پس جدید دریافت کرده که شامل آیتم های ظاهری و تزیینی بسیاری است.

این بتل پس که Proto Pass نام دارد، کارکرد ساده ای دارد که در آن به ازای بازی در حالت چندنفره یا در مقابل هوش مصنوعی (Bot) روی درجه سخت، امتیاز ایکس پی دریافت خواهید کرد. این روند را می توانید با انجام ماموریت های روزانه ای نیز که به شما محول می شود، تسریع کنید. اگرچه تمامی این موارد حالت استاندارد و پایه بازی هستند، اما سرعتی که در پیشرفت و رسیدن به درجات مختلف می توانید داشته باشید، جالب توجه است.

موارد متعددی در این بتل پس به عنوان پاداش در نظر گرفته شده است. هر بازیکنی که بتواند به سطح یا به اصطلاح لول پنج برسد، یک صفحه یا تخته جدید بازی به عنوان پاداش دریافت می کند که می توان آن را اساسی ترین جایزه دانست. افکت های جدید برای زمانی که بازیکن مجددا به بازی ملحق یا به اصطلاح ریسپاون می شود و برای زمانی که چندین پیروزی پیاپی را تجربه می کند (Win Streak)، پرچم ها یا بنرهای جدید، جلوه های بصری مانند آتش بازی، همه و همه جزو پاداش هایی هستند که در این بتل پس وجود دارند و برای بازی ای که هنوز در مرحله توسعه قرار دارد، نمی توانند بد تلقی شوند. با نزدیک تر شدن به انتشار کامل بازی انتظار می رود که کمپانی Valve این پاداش ها را از نظر کیفی ارتقا بدهد.

بازی Dota Underlords و بتل پس جدید آن در حال حاضر به صورت رایگان برای پی سی، اندروید و iOS در دسترس است.

 

پنجشنبه 27 تیر 1398