بازی موبایل Gundam Battle: Gunpla Warfare به زودی برای اندروید و آیفون منتشر می شود

باندای نامکو در سال 1955 تاسیس شد. این استودیو به دلیل ساخت بازی های فراوان و با کیفیت توانسته است اعتبار زیادی در این صنعت کسب کند. یکی از قدیمی ترین آثار ساخته شده این استودیو را می توان به مجموعه Gundam اشاره کرد که به دلایل مختلفی از جمله داستان و اتمسفر آن و نیز اقتباس از انیمه موفق گاندام، توانسته است طرفداران زیادی در سراسر دنیا پیدا کند و از جایگاه خاصی بین مردم ژاپن بهره مند شود.

در سال های اخیر صنعت بازی های موبایل پیشرفت چشمگیری داشته است، به طوری که استودیو های بزرگ نیز آثار زیادی برای آن عرضه کرده اند. پس از مدت ها استودیوی باندای نامکو هم بالاخره تصمیم گرفت مجموعه دوست داشتنی و قدیمی خود یعنی گاندام را برای پلتفرم موبایل عرضه کند، که قطعا خبر بسیار خوشحال کننده ای برای طرفداران این مجموعه خواهد بود.

 

مکانیزم و گیم پلی بازی برای طرفداران آن کاملا آشنا است. بازی گاندام در سبک اکشن و مبارزه ای است؛ شما در بازی وظیفه کنترل شخصیت هایی را با ویژگی های متفاوت دارید که قرار است با دشمنان خود که تنوع زیادی از آنها در بازی وجود دارد، مبارزه کنید. در بازی Gundom Battle: Gunpla Warfare، تیم سازنده قرار است شخصیت های جدیدی را به بازی اضافه کنند.

جالب است بدانید بازی قرار است با دو نام متفاوت عرضه شود. بله درست متوجه شدید بازی در کشور ژاپن به اسم Gundam Breaker Mobile و در بازار آمریکا با نام Gundom Battle: Gunpla Warfare روانه بازار می شود. باید منتظر ماند و دید که تفاوت این دو نسخه تنها در نام گذاری آنها خلاصه می شود یا محتویات و جزئیات بازی نیز تفاوت هایی دارد.

بازی Gundom Battle: Gunpla Warfare قرار است در تاریخ 30 مرداد (21 آگوست) برای اندروید و ios عرضه شود. شما هم اکنون می توانید نسخه آیفون بازی را پیش خرید کنید یا برای سیستم عامل اندروید ثبت نام اولیه آن را انجام دهید.

پنجشنبه 27 تیر 1398